دارای گواهینامه
ISO 9001:2008
بهترین
در جهان
توزیع کننده برتر
در منطقه
دریافت راهنمایی

رزین اپوکسی کوانتوم®

Banner

رزین اپوکسی کوانتوم

این دسته از مصالح رزین اپوکسی ها را شامل می شود. از جمله چسب هایی که در ترکیب با الیاف های صنعتی همچون الیاف کربن استفاده می شوند، ملات های ترمیمی بتن، چسب سنگ ها، پوشش های کف و حفاظتی رزینی و… محصولات بسیاری در حال اضافه شدن به این بخش هستند.

Quantom EPR31

کوانتوم® EPR 30

کوانتوم® EPR 30 چسب اپوکسی با کیفیت بالا و مقاومت فوق العاده برای نصب سنگ و سایر قطعات بر روی پروفیل های فلزی و دیوارهای با مصالح بنایی، بتن و سایر سطوح است. این محصول برای درزگیری سنگ ها و سرامیک ها بسیار ایده آل می باشد.

کوانتوم® EPR 31

کوانتوم® EPR 31 چسب اپوکسی با کیفیت بالا و مقاومت بالا برای نصب سنگ و سایر قطعات بر روی دیوارهای با مصالح بنایی، بتن و سایر سطوح است.

کوانتوم® EPR 300

کوانتوم® EPR 300 چسب اپوکسی با کیفیت و مقاومت بالا برای عایق کاری رطوبتی بتن و اکثر سطوح مختلف دیگر است.
کوانتوم® EPR 300 برای ترمیم تخلخلات موجود در سنگ، سطح کرموی دال و کاشی های نیازمند ترمیم در خط تولید، گزینه بسیار ایده آلی محسوب می شود.

کوانتوم® EPR 301

کوانتوم® EPR 301 چسب اپوکسی با کیفیت و مقاومت بالا برای نصب نوارهای (لمینیت) FRP بر روی سطوح بتنی، فولاد و اکثر سطوحی که در سیستم های مقاوم سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

کوانتوم® EPR 311

کوانتوم® EPR 311 یک ملات تقویتی پایه اپوکسی به طور دو جزئی است که برای رفع مشکلات مربوط به بتن و سطوح بتنی کرمو است. از این ملات ممکن است برای اعضایی که قرار است مورد مقاوم سازی قرار بگیرند و یا سایر اعضا، استفاده می شود.

کوانتوم® EPR 3001

کوانتوم® EPR 3001 چسب اپوکسی با کیفیت و مقاومت بالا است که برای نصب بافته های (شیت) FRP از جنس الیاف کربن، شیشه، بازالت و آرامید بر روی سطوح بتنی و اکثر سطوح دیگر در سیستم های مقاوم سازی به روش Wet lay-up و یا dry lay-up مورد استفاده قرار می گیرد.

کوانتوم® EPR 3301

کوانتوم® EPR 3301 چسب اپوکسی با کیفیت و مقاومت بالااست که برای نصب بافته های (شیت) FRP از جنس الیاف کربن، شیشه، بازالت و آرامید بر روی سطوح بتنی و اکثر سطوح دیگر در سیستم های مقاوم سازی به روش dry lay-up مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کوانتوم® EPR 3311

کوانتوم® EPR 3311 یک ملات ترمیمی سه جزئی، بدون خاصیت جمع شدگی برپایه ماده سیمانی است که همراه با امولسیون اپوکسی قابلیت بسیار بالایی را فراهم می کند.

رزین کوانتوم EPR®1333

کوانتوم® EPR 1333 یک پوشش اپوکسی به شکل مایع است که با قطران زغال سنگ بهبود یافته و دارای دو محتوای مجزا و غیر حلال می باشد. خصوصیات منحصر به فرد چسبندگی و شیمیایی رزین اپوکسی در ترکیب با انعطاف پذیری و مقاومت بالای قیر در مقابل آب موادی را تشکیل داده که کاری با کیفیت، پوشش با تراکم فوق العاده بالا برای محافظت از بتن و هر المان سیمانی و فولادی در برابر محیط های خورنده متفاوت را فراهم می کند. این پوشش از رشد باکتری ها جلوگیری می کند و سطح بسیار صاف، شیشه ای و سیاه رنگی را ایجاد می کند.

پوشش آب بندی سطوح بتنی

رزین کوانتوم EPR®۱۳۳۱

یک سیستم دایمی آب بندی با کارایی بسیار بالا برای پوشش سطوح بتنی و سایر سطوح مصالخ بنایی معدنی می باشد. برای مطالعه بیشتر خواص این محصول لطفا کاتالوگ این محصول را مطالعه کنید